Najnovšie recenzie zo sekcie Masážne kreslá

vidaXL masážne bledosivé látkové 289672

vidaXL masážne bledosivé látkové 289672

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 14. decembra 2023

(naposledy upravené 14. decembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Nemala som skúsenosť s daným tovarom, lebo jeden deň objednávam cez telefón s pani, lebo app mi nešla. Všetko v poriadku platba prebehla a na druhý deň vám príde mail, že tovar nie je na sklade, popritom je. Nepáči sa mi, že to nebolo odkomunikované, hľadanie nejakej inej alternatívy ale hneď zrušenie a vrátenie peňazí… v tomto by sa mohli trošku vylepšiť. Inak komunikácia ohľadne vrátenie peňazí bola v úplnom poriadku.

Overený zákazník Testuj.to Dominik

Pridané: 8. decembra 2023

• Dotykový tablet na ovládanie
  • Jednoduchosť
  • Led podsvietenie a luxusný dizajn
  • Zabudované reproduktory s bluetooth

Masážne kreslo Damico je skvelé na relaxáciu a uvoľnenie po náročnom dni. Elegantný kožený dizajn a extrémne pohodlné polstrovanie je proste luxus. S viac ako desiatimi programami masáže od krku až po chodidlá a možnosťou individuálneho nastavenia intenzity si každý používateľ nájde to svoje! Funkcie vyhrievania a vibrácií dodávajú ďalší relaxačný zážitok. Kvalitné materiály a precízne spracovanie zaručujú dlhú životnosť. S Damico kreslom sa masáž stáva rituálom po náročnom dni. :)

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 8. decembra 2023

• intuitívne ovládanie
  • dotykový displej
  • luxusný vzhľad s podsvietením
  • zabudovaný reproduktor
  • množstvo masážnych programov
  • prispôsobenie sa na každé telo

Toto masážne kreslo je niečo neuveriteľné. Hneď po dizajnovej stránke pôsobí kreslo absolútne luxusným vzhľadom. Disponuje dotykovým displejom, ovládacím panelom na opierke rúk a béžová koža so zlatými a drevenými detailmi naozaj vytvára premium feel. Samotné ovládanie kresla je veľmi intuitívne. Všetko, čo kreslo potrebuje alebo robí, sa zobrazuje na displeji v češtine. Čo sa týka samotnej masáže, tak máte na výber z niekoľkých prednastavených programov, u ktorých si môžete upraviť intenzitu podľa predstáv. Prekvapilo ma, čo všetko kreslo vie namasírovať. Okrem klasických častí, ako sú krk, chrbát a zadok dokáže aj skvele "pomačkať" ruky a samotné chodidlá. Odporúčam ho do každej kancelárie! Je super vidieť blažené tváre spolupracovníkov aspoň raz za deň. :-D

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 4. decembra 2023

• Dizajn
  • Možnosti voľby masáže
  • Cena vs výkon
  • Zabudovaný reproduktor
  • Zaberie veľa priestoru

Raz si do kresla sadnete a už nebudete chcieť odísť. Nielen že je kreslo krásne, ale hlavne naozaj vymakané a zaručí ten správny relax. Má krásny displej, kde si nastavíte druh masáže a ďalšie podrobnosti. Kreslo naskenuje telo a podľa toho vyberie správnu masáž aj intenzitu. Reproduktor zabudovaný do kresla už len zaručí kompletné uvoľnenie a pohodu.

Overený zákazník Testuj.to Michal

Pridané: 4. decembra 2023

• Intenzita
  • dizajn
  • kvalita výrobku
  • možnosti nastavenia
  • bluetooth pripojenie
  • ťažké

Ako let 1. triedou s Emirates.
To mi pripomína toto kreslo. Super dizajn, poťah produktu je z ekokože vo svetlohnedej farbe, pôsobí naozaj luxusne. Obzvlášť drevené prvky pri ovládaní a svetelné podsvietenie na boku kresla. Aj s mojimi takmer 190 cm a 100 kg sa do neho v pohode vojdem. Ako pre muža je pre mňa dôležitá intenzita masáže, pri ktorej väčšinou také tie domáce masírovátka zlyhávajú. Tu sa vďaka funkcii 3D naozaj "vykrútim" a masáž je veľmi dôkladná. Veľmi sa mi páči aj možnosť manuálneho nastavenia alebo využitie už prednastavených módov, z ktorých odporučím športový stretch. Má zabudované aj reproduktory a ľahko ho pripojíte aj s bluetooth telefónu. No potrebovali by sme 2, občas sa oň s manželkou hádame.

inSPORTline Mateo

inSPORTline Mateo

Overený zákazník inSPORTline.sk Vladimír

Pridané: 30. novembra 2023

Zakúpený v inSPORTline.sk

• Uvidím po 5 rokoch úžívania . Bol som dobre informovaný o možnostiach a technickej obsluhe a bola mi umožnená aj skuška zariadenia . Pocitovo velmi profesionalna príprava a potreby zákaznika pretavené do funkčnosti pristroja .
  • Pri rodinnej skúške v troch generacii vo veku : do 40 rokov absolutne žiadny problém pri nastupovaní a obsluhe vo veku do 70 rokov žiadny problém pri nastupovaní a obsluhe vo veku 90 rokov mierny problem pri nastupovaní a mierny problém pri obsluhe prístroja .

Overený zákazník Testuj.to Marko

Pridané: 23. novembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Možnosť nastaviť si spôsob masírovnia(tap, knead, shiatsu atď)
  • Polohovateľné kreslo, ktoré sa automaticky prizpôsobí na vaše telo
  • Možnosť pripojiť sa na kreslo cez Bluetooth a počúvať pri masáží hudbu

Masážne kreslo Damico Vente už na prvý pohľad pôsobí luxusne a elegantne. Ponúka množstvo masážnych funkcií s možnosťou nastaviť si masáž určitej časti tela. Kreslo na začiatku masáže naskenuje telo a podľa toho sa prizpôsobí. Okrem masážnych válcov vás masírujú aj nafukovacie airbagy. Spôsob masáže si môžete nastaviť zo šikovného dotykového displeja, ktorý ponúka prehľad o celej masáži.

Overený zákazník Testuj.to Aleš

Pridané: 22. novembra 2023

• Masáž chodidiel
  • Vyhrievanie
  • Zabudované reproduktory a bluetooth
  • User friendly rozhranie
  • Masáž spodnej časti chrbtu

S kreslom bola spokojnosť nad mieru. Uživateľské rozhranie je veľmi jednoduché a po 1-2 masážiach človek presne vie, kde čo na displeji stlačiť, aby dostal presne ten typ masáže, ktorý chce. Masáž vrchnej časti chrbátu s zadku je veľmi príjemná a účinná, čo však vnímam ako najväčší benefit je masáž chodidiel. Naopak, masáž spodnej časti chrbátu nie je tak intenzívna. Výhodou sú aj automatické módy, zabudované reproduktory či vyhrievanie. Určite odporúčam.

RelaxPro 3D MASSAGER Masážne elektrické kreslo

RelaxPro 3D MASSAGER Masážne elektrické kreslo

Overený zákazník Unizdrav.sk Overený zákazník

Pridané: 20. novembra 2023

Zakúpený v Unizdrav.sk

zatiaľ ho "testujeme" skúšame všetky možnosti nastavenia a hľadáme optimálne.

Overený zákazník Masážne kreslá Mata

Pridané: 10. novembra 2023

• ziadna
Catini Gulliver čierna Nb06100

Catini Gulliver čierna Nb06100

Overený zákazník Avenberg.sk Zuzana

Pridané: 6. novembra 2023

Zakúpený v Avenberg.sk

• Kreslo spĺňa požiadavku na relax .

Kreslo je výborné pre relax a odporúčam ho každému . Každý si zaslúži odpočívať a masáž prospeje každému . A je výborné v tom,že keď je Vám chladno Vás aj zohreje ,lebo ma aj vyhrievanie . Každá návšteva ktorá príde ho chce vyskúšať . Je to výborný darček pre každého .

Overený zákazník Masážne kreslá Asasin70

Pridané: 3. novembra 2023

Zakúpený v Masážne kreslá

• Momentalne som nevyskusal vsetky typy masazi ale zatim spokojnot
  • Nevyhoda zatial ziadna uvidime casom

Doporucam tento produkt

Damico Lusso 3D AIR beige

Damico Lusso 3D AIR beige

Overený zákazník Masážne kreslá Rasto

Pridané: 3. novembra 2023

Zakúpený v Masážne kreslá

Parametre masaze, design, zatial naberame prve skusenosti,su vyborne

Overený zákazník Masážne kreslá Peťo

Pridané: 30. októbra 2023

Zakúpený v Masážne kreslá

Konečne niečo čo poteší každého v rodine ,pomôže prežiť zdravšie a pohodlnejšie dlhé roky, spokojnosť!

Catini Urban béžová Nb06117

Catini Urban béžová Nb06117

Overený zákazník Avenberg.sk Ing.Juraj Béreš Trebišov

Pridané: 21. októbra 2023

(naposledy upravené 25. októbra 2023)

Zakúpený v Avenberg.sk

Damico Bravo

Overený zákazník Masážne kreslá Ján

Pridané: 31. júla 2023

Zakúpený v Masážne kreslá

Som spokojný. Neviem o ziadnej nevýhode.

Overený zákazník Masážne kreslá Peter

Pridané: 2. júla 2023

• Veľmi presne nastavenia intenzity

Overený zákazník Masážne kreslá Jozef

Pridané: 27. marca 2023

• veľa programov
  • masáž chodidiel je super
  • vyhrievanie
  • v prípade, že sa chcete zamerať len na určitú partiu MANUAL mód
  • skvelý relax po športovej aktivite, alebo únavnom dni v práci
  • mám pocit že oblasť krížov masíruje tvrdšie ako ostatné partie a musím vždy znižovať tlak
  • reproduktory sú mizernej kvality, ale kvôli tom som ho nekupoval
  • ovládanie nie je v SK jazyku (ale je intuitívne)
  • riziko rapídneho zvýšenia počtu návštev :-)

Momentálne (2023/3) to bol asi najlepší pomer cena/výkon, kreslo je tiché, výkonné, programy dostačujúce, produkt odporúčam.

Overený zákazník Masážne kreslá Karol

Pridané: 1. marca 2023