Damico Libra 3D Air White

Typ masáže
3D
Vyhrievané

• , zakúpené v Masážne kreslá

Tovar sme si kúpili na základe odporúčania známych, ktorý boli produkt odskúšať. Tiež sme navštívili obchod, boli nám predstavené viacero produktov, ktoré sme si odskúšali a nakoniec sme sa aj hneď rozhodli pre nákup konkrétneho masážneho kresla. Vzhľadom na narastajúci vek je užívanie tohto masážneho kresla popri našom aktívnom zamestnaní neskutočným pomocníkom pri relaxačnom oddychu. Aj keď ho užívame len krátku dobu, priaznivo hodnotíme jeho kvalitatívne účinky. Vrelo odporúčame na domáce používanie.

• masáž priamo doma :-)

super masíruje, človek si odpočinie a cíti sa potom uvoľnene

• , zakúpené v Masážne kreslá

• Splna moje poziadavky a ocakavania!
    • Anglicky a cinsky menu na ovladaci

Typ masáže
3D
Vyhrievané

Vyskúšajte prémiové masážne kreslo s najnovším 3D Air mechanizmom, koliesko 3D Jog pre reguláciu intenzity masáže. Detailný sken postavy, 12 automatických programov, infra vyhrievanie, bluetooth reproduktory. Vyskúšajte s showroome Damico Trnava.

• masáž priamo doma :-)

super masíruje, človek si odpočinie a cíti sa potom uvoľnene

• Krásne masážne kreslo za skvelú cenu, veľa funkcii a najnovšia masážna mechanika 3D air, ktorá umožňuje regulovanie intenzity masážnych hlavíc pomocou tlaku vzduchovým vankúšom, reflexná masáž chodidiel, 12 automatických programov, vyhrievanie, bluetooth repro a mnoho iných skvelých funkcií

Zobraziť video recenziu

• , zakúpené v Masážne kreslá

• Splna moje poziadavky a ocakavania!
    • Anglicky a cinsky menu na ovladaci